Hakkımda

Yaklaşık 6 yıl önce başladığım işime, ilk günkü heyecan ve özveri ile devam etmekteyim. Piri Medya bünyesinde çalıştığım şirket ve markalar için kaliteli bir iş ürettiğime inanıyorum.

2013
Askerden döndükten sonra ise, Albayrak Grubu bünyesinde bulunan, Piri Medya A.Ş.‘de Web Tasarım Uzmanı olarak çalışmaya başladım.

2012
Vatani görevimi ise Ankara’nın Mamak ilçesinde, kısa dönem olarak 5 ayda tamamladım.

2011
Çalışma hayatına devam ettiğim dönemde, 4 yıllık Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İşletme Bölümünü tamamladım.

2008
Özel bir kursta bilgisayar programcılığı ve veri tabanı uzmanlığı eğitimi alarak kendimi biraz daha geliştirdim. Özel bir firmada web tasarım ve içerik yöneticisi olarak çalışmaya başladım.

2002
Liseyi Bahçelievler Türkiye Gazetesi Ticaret Meslek Lisesi’nde tamamladım. Muhasebeci olmak düşüncesiyle atıldığım iş dünyası hiç beklediğim gibi olmadı tabiki.

Tasarım ve teknoloji tutkunu olduğumu için, yıllar geçtikçe kendimi daha çok bilgisayar ve internet dünyasının içinde buldum.

1999
Orta okulu, Şirinevler Orta Öğretim Okulu’unda başlamama rağmen, Yenibosna Halit Ziya Uşaklıgil Orta Okulu’nda tamamladım.

1996
İlk okulu, 1991 senesinde başladığım Şirinevler İlköğretim Okulu’unda tamamladım.

1988
3 yaşındayken ailem ile birlikte İstanbul’un Bahçelievler ilçesine yerleştim.

1985
Tokat Reşadiye ilçesinin Uğurlu Köyü’nde dünyaya geldim.